Wyniki Wyborów Prezydium Samorządu Uczniowskiego - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Tag img 29.09.2023, 13:07

Wyniki Wyborów Prezydium Samorządu Uczniowskiego

Wyniki wyborów

Dnia 29 września 2023 r. odbyły się Wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 45 im. Z. Herberta w Lublinie. Wszyscy obecni w szkole uczniowie mieli możliwość oddania swojego głosu na wybranego kandydata spośród 16 osób podczas swoich lekcji. Po zakończeniu głosowania zebrała się komisja złożona z następujących uczniów: Mirosław Kulhawczuk, Aleksandra Zawadzka, Oliwia Sułek, Zofia Michalik obradująca pod przewodnictwem Pana Arkadiusza Majewskiego. W toku pracy komisji ustalono następujące wyniki w kolejności od największej liczby głosów:

1 Aleksandra Daniłko 6b z liczbą 23 głosów

2 Tymon Maliszewski z klasy 5b z liczbą 11 głosów

3 Michał Woźniak z klasy 4b z liczbą 11 głosów

4 Julia Depta z klasy 8b z liczbą 10 głosów

5 Maja Horszczaruk z klasy 4a z liczbą 9 głosów

6 Martyna Begier z klasy 4a z liczbą 8 głosów

7 Natalia Charczuk z klasy 5b z liczbą 7 głosów

8 Nikola Begier z klasy 5b z liczbą 6 głosów

9 Olga Andruszkiewicz z klasy 4a z liczbą 5 głosów

10 Zuzanna Zawadzka z klasy 8b z liczbą 5 głosów

Oddano ponadto 16 głosów nieważnych.

Pozostali kandydaci nie przekroczyli progu wyborczego ustalonego w bieżącym roku na 5 prawidłowo oddanych głosów.