Wyniki szkolnego etapu konkursów informatycznych - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Tag img 15.01.2024, 08:37

Wyniki szkolnego etapu konkursów informatycznych

Wyniki pierwszego etapu konkursów informatycznych „Dzień Bezpiecznego Komputera” i „Mistrz Komputera”

Dnia 10.01.2024 r. odbyły się szkolne eliminacje do XX Regionalnego Konkursu Informatycznego „Dzień Bezpiecznego Komputera”. Brało w nich udział 12 uczniów naszej szkoły. Do etapu regionalnego, który odbędzie się 16.02.2024 w siedzibie organizatora, zakwalifikowali się:

• Maja Iluczek 8B,
  • Julia Depta 8B,
  • Zuzia Zawadzka 8B.

Tego samego dnia odbył się również szkolny etap XV Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "MISTRZ KOMPUTERA", w którym brało udział 12 uczniów naszej szkoły. Do etapu międzyszkolnego, który odbędzie się 13.02.2024 r. o godzinie 11:00 online w naszej szkole, zakwalifikowali się:

• Julia Depta 8B,
  • Kuba Swatowski 8B.

Laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu!

Małgorzata Czajka