Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Herbert dla najmłodszych” – ilustracja do wiesza Zbigniewa Herberta pt. „Kot” dla uczniów lubelskich świetlic szkolnych. - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Tag img 07.05.2024, 21:45

Dnia 7 maja 2024r. w świetlicy SP 45 w Lublinie został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Herbert dla najmłodszych”, na który nadesłano 132 prace uczniów z 12 lubelskich świetlic szkolnych.

Nadesłane prace zostały poddane ocenie jury pod względem samodzielności, zgodności z tematem, pomysłowości i staranności wykonania. Jury konkursu wyłoniło następujących laureatów:

Klasy I:

II miejsce: Zuzanna Zwolińska SP 45

III miejsce: Tomasz Bartnik SP 40

Łucja Świerkosz SP 22

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom!

Odbiór dyplomów i nagród odbędzie się w sali konferencyjnej Szkoły Podstawowej nr 45

im. Zbigniewa Herberta w Lublinie przy ul. Radzyńskiej 5 dnia 28 maja 2024r. o godzinie 10.00.

Serdecznie zapraszamy !!!