Wyniki konkursu plastycznego na projekt Rowerowego Placu Manewrowego - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Tag img Samorząd uczniowski
Tag img 27.12.2023, 13:40

Wyniki konkursu plastycznego na projekt Rowerowego Placu Manewrowego

Wyniki konkursu

Komisja złożona z organizatorów konkursu, którymi są uczniowie grupy Rowerowo Nakręceni z klasy 6a pod opieką Pana Arkadiusza Majewskiego dokonała oceny zgłoszonych prac. Spośród dużej liczby zgłoszonych prac, których było aż 34 komisja postanowiła nagrodzić następujących autorów:

I miejsce Adam Quintero-Sawicki z klasy 4a

II miejsce Nela Weiss z klasy 4b

III miejsce Filip Nagengast z klasy 4b

wyróżnienie Natalia Charczuk

Decyzją Komisji na wyróżnienie zasłużyła ponadto praca uczennicy klasy 1b Zofii Jaros, która wprawdzie nie spełniała kryteriów wiekowych udziału w konkursie, jednak ze względu na duże zaangażowanie i wspaniały efekt wykonanej pracy promującej tematykę jazdy rowerem postanowiono o przyznaniu jej specjalnej nagrody pozakonkursowej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział i gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

W najbliższym czasie na podstawie zgłoszonych prac zostanie opracowany docelowy kształt "Rowerowego Placu Manewrowego" i zaprosimy chętnych członków całej społeczności szkolnej do malowania asfaltu na placu obok szkoły. Kolejnym etapem realizacji projektu będzie organizacja oficjalnego otwarcia Placu z wieloma atrakcjami obejmującymi paradę rowerową oraz warsztatami poprowadzonymi przez przedstawiciela Porozumienia Rowerowego. Wtedy też zorganizowane zostanie rozdanie nagród w konkursie plastycznym dla wymienionych powyżej osób.

Operatorem programu Miejski Aktywator Młodzieżowy jest Fundacja Twórczości, Edukacji i Animacji Młodzieży TEATRIKON.

MAM