Wyniki konkursu ortograficznego dla klas 4-6 - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Tag img 16.04.2024, 20:51

Wyniki konkursu ortograficznego dla klas 4-6

Z przyjemnością prezentujemy wyniki konkursu ortograficznego przeprowadzonego wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr 45 w Lublinie. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: I kategoria to uczniowie klas 4 i 5, II kategoria to uczniowie klas 6.

Wszyscy pisali dyktando najeżone trudnościami oraz rozwiązywali test ortograficzny. Wśród uczniów z klas 4-5, którzy wykazali duże zainteresowaniem konkursem, komisja wyłoniła dwóch Mistrzów Ortografii oraz trzech Wicemistrzów. Natomiast wśród uczniów klas szóstych, którzy chyba nie pałają miłością do ortografii i przybyli na konkurs w nieco skromniejszym składzie, wyłoniono tylko jednego Mistrza.

A oto wyniki naszego konkursu:

Kategoria I - klasy 4 – 5:

Szkolny Mistrz Ortografii: Emilia Daniłko, kl.4b

Szkolny Mistrz Ortografii: Tytus Ślepko, kl. 5a

Szkolny Wicemistrz Ortografii: Aleksandra Grzeszczyk, 5b

Szkolny Wicemistrz Ortografii: Anastasiia Palamarchuk, kl. 5a

Szkolny Wicemistrz Ortografii: Ignacy Sokołowski, kl. 5a

Kategoria II - klasy 6:

Szkolny Mistrz Ortografii: Aleksandra Daniłko, kl. 6b

Naszym Mistrzom serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników i świetnej znajomości polskiej ortografii, a wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie!

Image by 41330 from Pixabay