Wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Tag img 18.09.2023, 12:54

Wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego

Niezbędne informacje dla kandydatów

wybory

Dnia 29 września 2023 r. (piątek) odbędą się wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 45 im. Z. Herberta w Lublinie.
W czwartek 28 września 2023 r. w sali konferencyjnej przeprowadzimy debatę przedwyborczą kandydatów do Prezydium SU.
Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów zainteresowanych pracą w Prezydium Samorządu Uczniowskiego do zgłaszania swoich kandydatur poprzez wpisanie się na listę, która zostanie udostępniona na tablicy ogłoszeń w Strefie Relaksu na I piętrze segmentu B. Na zgłoszenia kandydatów czekamy do dnia 26 września 2023 r.. Po tym terminie nie będzie możliwości zgłoszenia swojej kandydatury.

Wybory Małego Samorządu w klasach 1-3 zostaną przeprowadzone dnia 28 września 2023 r.

Zachęcamy wszystkie klasy do aktywnego promowania swoich kandydatów!

Kampanię wyborczą czas zacząć!

Serdecznie zapraszamy!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego