Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Tag img 05.10.2023, 10:29

Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego

Wyniki wyborów

images/arekm/swietlica/wybory_malego_su.jpg

W środę 4 października 2023 r. odbyły się Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 45 im. Z. Herberta w Lublinie. Obecni uczniowie mieli możliwość oddania swojego głosu na wybranego kandydata spośród 10 osób. Dnia 5 października zebrała się komisja złożona z następujących uczniów: Zuzanna Zwolińska, Antoni Filipowicz oraz Jan Gap pod przewodnictwem opiekuna Małego Samorządu Uczniowskiego Pani Magdaleny Kukier. W głosowaniu wzięło 106 osób, wszystkie oddane głosy były ważne.
Wyniki przedstawiają się następująco:
1. Mieszko Dudek 3B z liczbą 22 głosów
2. Tymon Prokop 2B z liczbą 21 głosów
3. Aniela Kudyba 1A z liczbą 12 głosów
4. Ida Horszczaruk 1B z liczbą 11 głosów
4. Franciszek Pitura 3A z liczbą 11 głosów
5. Zofia Jaros 1B z liczbą 8 głosów
6. Płecha Nina 3B z liczbą 7 głosów
Pozostali kandydaci nie przekroczyli progu wyborczego ustalonego w bieżącym roku na 7 prawidłowo oddanych głosów.