Szkolna Debata Przedwyborcza 2023 - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Tag img 28.09.2023, 13:06

Szkolna Debata Przedwyborcza 2023

Debata

W czwartek 28 września 2023 r. odbyła Szkolna Debata Przedwyborcza, w której wzięli udział kandydaci do Prezydium Samorządu Uczniowskiego. Tego dnia poznaliśmy mocne strony i zainteresowania uczniów. Każdy z kandydatów wykazał się dużym poczuciem odpowiedzialności za sprawy szkolne. Poznaliśmy najważniejsze dla młodzieży sprawy, które powinny zostać na terenie szkoły zrealizowane. W zaplanowanych na 29 września wyborach weźmie udział 15. kandydatów. Zachęcamy do udziału w głosowaniu oraz wyborze kandydata, który będzie najkorzystniej reprezentował wasze interesy.

Za organizację debaty oraz wyborów odpowiadają: Pani Ewa Cydejko, Pani Aleksandra Wons-Łukasik oraz Pan Arkadiusz Majewski