Sukcesy matematyczne naszych uczniów - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Tag img Aktualności uczniowskie
Tag img 17.01.2024, 19:25

Sukcesy matematyczne naszych uczniów

Nasi uczniowie bardzo dobrze zaprezentowali się uczestnicząc w Ogólnopolskiej Olimpiadzie (nie tylko) dla Mistrzów z matematyki, której wyniki zostały przekazane do szkół.

Tekst

Każdy z uczestników konkursu z matematyki otrzyma dyplom uznania, a najlepsze wyniki w skali ogólnopolskiej uzyskali następujący uczniowie:

• Tytus Ślepko z klasy 5a zajmując 4 miejsce i uzyskując tytuł laureata i nagrodę książkową w kategorii klas piątych,
  • Aleksandra Ferdynus z klasy 4b zajmując 5 miejsce i uzyskując tytuł laureata i nagrodę książkową w kategorii klas czwartych,
  • Bartosz Chłopek z klasy 5a zajmując 13 miejsce i zdobywając dyplom wyróżnienia w kategorii klas piątych,
  • Michał Zugaj z klasy 4b zajmując 14 miejsce i zdobywając dyplom wyróżnienia w kategorii klas czwartych.

Składamy wielkie gratulacje uczniom i ich rodzicom i bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom zapraszając jednocześnie do udziału w zbliżającym się Konkursie Kangur Matematyczny.

Nauczyciele matematyki

Obraz Alicja Pixabay