Kiermasz przedświąteczny i inne działania Rady Rodziców - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Tag img 15.12.2023, 10:25

Kiermasz przedświąteczny i inne działania Rady Rodziców

W imieniu Rady Rodziców serdecznie zapraszamy do wsparcia działań realizowanych na rzecz społeczności szkolnej poprzez udział w kiermaszu przedświątecznym organizowanym w dniach 20-21 grudnia 2023 r. na hallu głównym naszej szkoły.

Podczas kiermaszu można będzie nabyć ozdoby choinkowe, stroiki i inne świąteczne dekoracje przygotowane przez świetlicę szkolną oraz uczniów SP45 i XIV LO.

Środki pozyskane w ten sposób przez Radę Rodziców zostaną przeznaczone na następujące działania:

• doposażenie Kulturalnej Strefy Relaksu zlokalizowanej na pierwszym piętrze segmentu B,
  • zakup klocków do świetlicy szkolnej,
  • wsparcie budowy strefy relaksu XIV LO w segmencie C.

Informujemy jednocześnie, że w ramach dotychczasowej pracy Rady Rodziców w bieżącym roku szkolnym zrealizowane zostały następujące działania:

• dofinansowanie zakupu farb oraz wsparcie uczniów w realizacji Rowerowego Placu Manewrowego,
  • pozyskanie wsparcia w postaci znaków drogowych o wartości 1400 zł przekazanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (działanie we współpracy z Samorządem Uczniowskim, Dyrekcją Szkoły oraz Fundacją Teatrikon),
  • zamówienie źródełka wody zainstalowanego na parterze segmentu E naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy dokonali wpłaty składki na Radę Rodziców i zachęcamy pozostałych Państwa do wsparcia wspólnych działań.

Prezydium Rady Rodziców