Przerwa świąteczno-noworoczna - dni wolne od zajęć dydaktycznych - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Tag img 14.12.2023, 10:10

Przerwa świąteczno-noworoczna - dni wolne od zajęć dydaktycznych

Dni wolne od zajęć dydaktycznych ze względu na przerwę świąteczno-noworoczną dla uczniów naszej szkoły trwają od 27 do 29 grudnia br. oraz w dniu 2 stycznia 2024 r.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo,

przypominamy, że dni wolne od zajęć dydaktycznych ze względu na przerwę świąteczno-noworoczną dla uczniów naszej szkoły trwają od 27 do 29 grudnia br. oraz w dniu 2 stycznia 2024 r. W tym czasie świetlica szkolna będzie pełnić dyżur opiekuńczy dla uczniów kl. 1-3, którym rodzice ze względu na swoje zawodowe obowiązki nie mogą zapewnić opieki w domu. W tych dniach nie pracuje stołówka szkolna.

Rodzic zgłasza dziecko do świetlicy wysyłając zgłoszenie na adres: swietlica@zso1.lublin.pl lub bezpośrednio do Wychowawcy klasy. Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: imię, nazwisko dziecka, klasa, dzień, godzina przyjścia do świetlicy, godzina zabrania dziecka ze świetlicy.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 19 grudnia br.