Przekazanie znaków drogowych przez WORD - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Tag img 15.12.2023, 10:15

Przekazanie znaków drogowych przez WORD

W środę 13 grudnia 2023 r. gościliśmy w naszej szkole Panią Renatę Bielecką Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie. Podczas spotkania na ręce Dyrekcji Szkoły przekazany został zestaw mini znaków drogowych, które będą wykorzystywane do doskonalenia znajomości przepisów ruchu drogowego w Rowerowym Placu Manewrowym. Uczniowie klas 4a, 4b i 5b przygotowujący się do egzaminu na kartę rowerową mieli okazję do zadania wielu interesujących pytań, na które odpowiadał Pan Marcin Turos Kierownik Wydziału Egzaminowania obecny podczas naszego spotkania. Radę Rodziców reprezentowała tego dnia Pani Anna Zagaja.

Serdecznie dziękujemy Wojewódzkiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego w Lublinie za wsparcie naszych działań.