Przekazanie puf do Kulturalnej Strefy Relaksu - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Tag img 19.02.2024, 21:39

Przekazanie puf do Kulturalnej Strefy Relaksu

19 lutego 2024 r. w obecności Pań z Prezydium Rady Rodziców na ręce przedstawicieli Społeczności Szkoły przekazane zostały pufy zakupione ze środków pozyskanych przez Radę Rodziców w ramach przedświątecznego kiermaszu ozdób. Kulturalna Strefa Relaksu zlokalizowana na pierwszym piętrze segmentu B została wzbogacona o kolejne dwie pufy. Powstająca na parterze XIV LO Strefa Relaksu otrzymała również dwie czerwone pufy.

Zakupy zostały dokonane u sprawdzonego sprzedawcy, którego analogiczne produkty spełniły oczekiwania naszej społeczności i mimo ponad dwuletniego użytkowania poprawiają komfort wypoczynku naszych uczniów i znakomicie się prezentują.

Bardzo dziękujemy za efektywną współpracę przedstawicieli Rady Rodziców z Samorządem Uczniowskim i Dyrekcją Szkoły i zachęcamy do jej rozszerzania i włączania się kolejnych osób we wspólne działania.