Luty w świetlicy - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Tag img 07.03.2024, 18:10

Luty w świetlicy

Zdjęcia przedstawiają świetliczaków podczas zajęć w ramach obchodów święta zakochanych - Walentynek. Dzieci tego dnia z wielką ochotą i zaangażowaniem wykonywały kartki walentynkowe i wysyłały je poprzez "Szkolną Pocztę Walentynkową". Kolejne slajdy to dzień dinozaura. Uczniowie obejrzeli film edukacyjny pt. " W świecie dinozaurów". Przerywnikiem zajęć była zabawa muzyczno- ruchowa "Naśladuj tyranozaura, diplodoka, pterodaktyla". Na zakończenie zajęć wychowawcy świetlicy przygotowali chemiczny pokaz "Erupcji wulkanu", który można obejrzeć w załączonym filmie. Poniższe zdjęcia przedstawiają zabawy w świetlicy szkolnej z użyciem klocków click, klocków drewnianych według własnych pomysłów dzieci.