Dzień otwarty pełen atrakcji - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Tag img 25.02.2024, 19:29

Dzień otwarty pełen atrakcji

23 lutego 2024 r. mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć kandydatów do nauki w naszej szkole razem ze swoimi rodzicami.

Naszych miłych gości powitał Pan Dyrektor w Sali konferencyjnej, gdzie uczniowie zaprezentowali swoje zdolności taneczne. Odbyła się też prezentacja karate w wykonaniu naszych uczniów z kl. 2 i 4 zdobywających sukcesy na poziomie mistrzostw Europy i Świata. Później nasi goście podzieleni na zespoły wzięli udział w grze szkolnej "Laboratorium wiedzy i zabawy". W jej trakcie zbierając naklejki uczniowie poznawali ofertę naszej szkoły. Nasza społeczność przygotowała następujące prezentacje:

- gry i zabawy oferowane przez świetlicę,

- zabawy z dźwiękiem w sali tanecznej,

- gry sprawnościowe w sali gimnastycznej,

- zajęcia robotyki i programowania zorganizowane w Kulturalnej Strefie Relaksu,

- pokazy z chemii i fizyki,

- zajęcia pokazowe w klasach młodszych i sali zabaw.

Był to dzień pełen emocji, a radość naszych przyszłych uczniów i rodziców udzieliła się wszystkim członkom Społeczności Szkoły. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za obecność i zapraszamy kandydatów do nauki w naszej szkole i udziału w procesie rekrutacji.

Link do systemu rekrutacji do klasy pierwszej - KANDYDAT